Στατικό

Αγαπητοί γονείς θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η σημερινή προπόνηση της ακαδημίας μας αναβάλλεται λόγω των καιρικών συνθηκών.

1

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 12/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

3 - 0 α.α

8 - 9

RECITAL

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

5 - 5

8 - 9

DRAGONS

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ LIDO

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 26/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

5 - 6

9 - 10

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

RECITAL

ΟΡΙΣΜΟΣ

8 - 9

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

DRAGONS

5 - 4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΔΕΥΤΕΡΑ 5/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

RECITAL

4 - 7

9 - 10

DRAGONS

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

0 - 3 α.α

11 - 12

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

0 - 3 α.α

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

4 - 6

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 12/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

DRAGONS

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΟΡΙΣΜΟΣ

9 - 10

RECITAL

ΟΛΥΜΠΟΣ

7 - 3

10 - 11

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

11 - 12

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

6 - 13

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 19/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 25/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

2 - 5

10 - 11

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

RECITAL

6 - 6

11 - 12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

DRAGONS

3 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 26/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

DRAGONS

3 - 3

8 - 9

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

RECITAL

4 - 3

 

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 2/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

2 - 2

 

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

8 - 9

DRAGONS

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

 

9 - 10

RECITAL

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 16/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

 

9 - 10

ΠΟΥΤΑΡΝΑΚΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

 

9 - 10

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

6 - 4

8 - 9

RECITAL

DRAGONS

 

2

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 13/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

THE BARONS F.C

ΑΝΑΒΟΛΗ LIDO

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

ΤΡ 03 ΑΠΡ

9 - 10

TRAVAJAX

BEERΑΤΕΣ

3 - 1

8 - 9

LOCA JUNIORS

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

6 - 5

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 20/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

THE BARONS F.C

TRAVAJAX

8 - 6

10 - 11

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

LOCA JUNIORS

2 - 5

8 - 9

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

BEERΑΤΕΣ

7 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 27/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

TRAVAJAX

3 - 3

10 - 11

LOCA JUNIORS

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7 - 2

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

2 - 12

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 6/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

LOCA JUNIORS

ΑΕΤΟΙ

4 - 3

8 - 9

TRAVAJAX

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

5 - 4

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

BEERΑΤΕΣ

1 - 2

9 - 10

THE BARONS F.C

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

2 - 9

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 12/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 18/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΕΤΟΙ

4 - 1

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

THE BARONS F.C

0 - 3 α.α

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΤΡΙΤΗ 20/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

ΑΝΑΒΟΛΗ

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

LOCA JUNIORS

2 - 3

9 - 10

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

TRAVAJAX

2 - 5

10 - 11

THE BARONS F.C

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

3 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 27/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ΑΕΤΟΙ

ΤΡ 03 ΑΠΡ

8 - 9

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

10 - 11

LOCA JUNIORS

THE BARONS F.C

11 - 7

10 - 11

TRAVAJAX

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1 - 4

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 10/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ

ΑΕΤΟΙ

4 - 3

9 - 10

THE BARONS F.C

BEERΑΤΕΣ

 

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

 

9 - 10

TRAVAJAX

LOCA JUNIORS

 

3

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 14/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

 

AZTECAS

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 21/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

2008

3 - 0 α.α

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

3 - 3

8 - 9

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

2 - 8

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 28/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

2008

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

1 - 6

9 - 10

AZTECAS

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

2 - 8

9 - 10

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

5 - 7

7 - 8

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

6 - 9

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 7/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

AZTECAS

2008

3 - 0 α.α

8 - 9

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

4 - 3

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

5 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 12/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 18/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

2008

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

2 - 8

8 - 9

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

AZTECAS

7 - 5

7 - 8

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 4

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 21/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

2008

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 28/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

2008

3 - 0 α.α

8 - 9

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

9 - 3

9 - 10

AZTECAS

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

2 - 5

9 - 10

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

4 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

2008

3 - 0 α.α

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

8 - 9

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

 

9 - 10

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

AZTECAS

5 - 0

4

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 14/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

3 - 5

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 21/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

2 - 3

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

3 - 5

11 - 12

ENVY

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ LIDO

11 - 12

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΑΝΑΒΟΛΗ LIDO

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 28/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

10 - 11

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

3 - 1

10 - 11

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

11 - 12

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ENVY

4 - 4

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 7/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

10 - 11

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

6 - 1

9 - 10

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

0 - 3 α.α

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ENVY

8 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 12/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 18/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ENVY

3 - 6

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

10 - 2

10 - 11

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

4 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 21/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

3 - 0 α.α

11 - 12

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

1 - 7

9 - 10

ENVY

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

4 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 28/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

ENVY

0 - 3 α.α

9 - 10

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

0 - 5

10 - 11

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

9 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 2/4 - ΚΥ 8/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

ENVY

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

 

 

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ENVY

AUTO SERVICE ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ

 

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

 

11 - 12

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

 

9 - 10

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

2 - 1

5

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 15/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

9 - 10

FANTASTIC 4+4

ΑΕΤΟΙ 2006

6 - 3

9 - 10

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

5 - 3

 

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 22/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

FANTASTIC 4+4

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

1 - 3

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

1 - 5

9 - 10

ΑΕΤΟΙ 2006

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΑΝΑΒΟΛΗ

7 - 8

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

0 - 3 α.α

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 1/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

3 - 2

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 8/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

2 - 7

9 - 10

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

FANTASTIC 4+4

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

6 - 3

9 - 10

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΑΕΤΟΙ 2006

7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 12/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 18/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

FANTASTIC 4+4

5 - 4

9 - 10

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

ΑΕΤΟΙ 2006

5 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 22/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΙΝΤΟ

9 - 10

ΑΕΤΟΙ 2006

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΙΝΤΟ

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

FANTASTIC 4+4

ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΙΝΤΟ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 29/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

5 - 5

9 - 10

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

ΑΕΤΟΙ 2006

4 - 4

9 - 10

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

9 - 10

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

FANTASTIC 4+4

5 - 8

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 12/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΑΕΤΟΙ 2006

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

 

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

 

11 - 12

FANTASTIC 4+4

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

 

6

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΛΙΩΜΑ UNITED

ΑΝΑΒΟΛΗ

9 - 10

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

FOUR TWENTY

ΑΝΑΒΟΛΗ

9 - 10

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

1 - 10

8 - 9

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

0 - 3 α.α

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡAΣΚΕΥΗ 23/2

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΑΝΑΒΟΛΗ

8 - 9

ΛΙΩΜΑ UNITED

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

FOUR TWENTY

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

5 - 1

9 - 10

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

5 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

2 - 7

8 - 9

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

0 - 6

9 - 10

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

3 - 4

9 - 10

ΛΙΩΜΑ UNITED

FOUR TWENTY

1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 12/3 ΕΩΣ ΚΥΡ 18/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

9 - 6

9 - 10

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

0 - 3 α.α

10 - 11

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΛΙΩΜΑ UNITED

1 - 5

8 - 9

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

FOUR TWENTY

6 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  23/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

5 - 10

8 - 9

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

3 - 0 α.α

8 - 9

FOUR TWENTY

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

3 - 1

9 - 10

ΛΙΩΜΑ UNITED

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

5 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  30/3

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

2 - 8

8 - 9

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

FOUR TWENTY

αναβολη

8 - 9

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

ΛΙΩΜΑ UNITED

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

3 - 4

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

FOUR TWENTY

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

 

9 - 10

ΛΙΩΜΑ UNITED

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

5 - 5

9 - 10

ΥΔΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

 

8 - 9

ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ

ΖΑΠΑΤΙΣΤΑΣ

3 - 0 α.α

Για δεύτερη συνεχόμενη διετία, η ακαδημία του Λίντο μέσα στις 125 κορυφαίες ακαδημίες στην Ελλάδα που υποστηρίζονται, αλλά και επιλέγονται αυστηρά από τον ΟΠΑΠ, στα πλαίσια του προγράμματος "Αθλητικές Ακαδημίες". Σημαντική υποστήριξη σε υλικό και τεχνογνωσία, όπως και αναγνώριση του συνολικού έργου που επιτελείται στο Lido Soccer, εγγύηση για γονείς και αθλητές! Καλή αγωνιστική χρονιά σε όλους!

 

Σε λίγες μέρες ξεκινάει στο αθλητικό κέντρο του Lido Soccer το 36ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8χ8. 

Στην ακαδημία ποδοσφαίρου Λίντο έχει εδώ και χρόνια δημιουργηθεί ένα σημαντικό ποδοσφαιρικό οικοδόμημα. Ακολουθεί μια περιληπτική περιγραφή του για την καλύτερη ενημέρωση όλων σε σχέση με τον τρόπο που λειτουργεί η ακαδημία.